Naslovnica Sport Poluvrijeme: Mađari izgorili u poljudskoj atmosferi; Golijada razigranog Petkovića na krcatom Poljudu

Hrvatska nogometna reprezentacija igra šesti susret kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine. Protivnici su Mađari s kojima je Hrvatska igrala u ožujku na Groupama Areni i izgubila 2-1. Utakmicu možete pratiti uživo na portalu Direktno.

U 5. minuti Modrić je prvo je ukrao loptu Kadaru, zatim se sjurio sam prema golu, Orban ga nije uspio stići i hrvatski je kapetan rutinski, u situaciji ‘jedan na jedan’, pogodio mrežu pored nemoćnog Gulacsija! Hrvatska je povela 1:0!

U 24. minuti susreta Bruno Petković postiže gol petom. Gotovo sav posao odradio je Ante Rebić koji je oteo loptu Lovrencsicsu, prošao po lijevom krilu i ubacio za Petkovića, a napadač Dinama je čudesnom majstorijom petom pogodio mrežu!

U 42. minuti Bruno Petković ponovno zabija za 3:0.

HRVATSKA – MAĐARSKA 3:0 (Modrić 5′, Petković 24′, Petković 42′)

HRVATSKA (4-3-3): Livaković – Jedvaj, Lovren, Vida, Barišić – Rakitić, Modrić, Brozović – Rebić, Perišić, Petković

MAĐARSKA (4-2-3-1): Gulacsi – Kádár, Orban, Korhut, Lovrencsics – Vida, Kleinheisler – Sallai, Holman, Dzsudzsák – Szalai