
Thompson sprema novi spektakl. Za koncert u Sinju prodano 150 tisuća ulaznica.
Marko Perković Thompson, nakon koncerta na zagrebačkom Hipodromu, priprema novi nastup. U ponedjeljak, 4. kolovoza, dan uoči obljetnice Oluje, održat će koncert na sinjskom Hipodromu.
Gradonačelnik Miro Bulj izjavio je na konferenciji za novinare da je u prodaju pušteno 150 tisuća ulaznica te da je većina već prodana.
“Rekli su mi da više nema ulaznica za VIP zonu, tribine, a prodana je i većina u parteru. Bit će to nikada veći skup u povijesti Sinja i cijele Cetinske krajine”, kazao je Bulj.
Gradonačelnik Sinja imao je i poseban sastanak u sklopu Stožera civilne zaštite grada Sinja kako bi se grad što bolje pripremio za veliku masu ljudi.
“Uvjeren sam da će ove godine naša tradicionalna manifestacija Dani Alke i Velike Gospe biti puno posjećenija nego prijašnjih godina. Posebno stoga što će se u dva dana dogoditi dva velika okupljanja – 3. kolovoza je 310. Sinjska alka, a sutradan je koncert Marka Perkovića Thompsona, i to uoči obilježavanja 30. obljetnice “Oluje”. Vjerujem da će mnogi kojima je cilj koncert doći u Sinj dan prije”, nastavio je Bulj.