Naslovnica Društvo Pogledajte tko je prvi stigao na svečanu večeru NK GOŠK

Pogledajte tko je prvi stigao na svečanu večeru NK GOŠK

NK GOŠK Gabela u znaku Plavo-bijelih. Pogledajte tko je prvi stigao na svečanu večeru.

 

Plavo-bijela noć NK GOŠK-a sinoć je okupila brojne uzvanike u Gabeli, održana je tradicionalna Plavo-bijela noć Nogometnog kluba GOŠK, svečani događaj koji je i ove godine okupio brojne igrače, navijače, sponzore, prijatelje kluba i uzvanike iz javnog života.
U ugodnoj atmosferi svadbenog salona Dalmata, uz dobru glazbu u izvedbi Branka Medaka i Jexi benda te bogatog programa koji su pripremili za brojne ljubitelje ovoga kluba, slavilo se zajedništvo i kontinuirana podrška NK GOŠK Gabela, koji već desetljećima predstavlja važan sportski simbol Gabele i doline Neretve.
Plavo-bijela noć održava se u sklopu 36. Međunarodnog turnira – Memorijala Andrija Anković, a večerašnje izdanje još jednom je pokazalo snažnu povezanost kluba i lokalne zajednice.
Napominjemo kako je Memorijalni turnir Andrija Anković odgođen te će se, zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta, održati 13. i 14. veljače. Iz NK GOŠK Gabela uputili su ispriku svim sudionicima, klubovima, navijačima i ljubiteljima nogometa zbog promjene termina, uz poruku kako se radi o mjeri donesnoj isključivo u cilju sigurnosti svih aktera.
Istovremeno, iz kluba su uputili poziv sportskoj javnosti da u novom terminu dođu u Gabelu i budu dio tradicionalnog turnira koji se organizira u čast i trajni spomen na jednog od najvećih nogometnih velikana ovih prostora, Andriju Ankovića.
Herons.info u nastavku vam donosi mini fotogaleriju s početka Plavo-bijele noći NK GOŠK-a iz Gabele kao glavni medijski pokrovitelj.

Hercegovački portal