Naslovnica Istaknuto Slučajnost ili kazna zbog skupih pojačanja?

Slučajnost ili kazna zbog skupih pojačanja?

Eto dragi prijatelji i ljubitelji Dinama, netko će ovo nazvati kmečanjem, plakanjem i šta već, ali je stvar više nego očita…

 

Sudački kriterij Dinamu ove godine je užasan, kao da se vode sudci onom
“Skupi su, kupili su toliko igrača, ustajte i igrajte muški to se vama ne može suditi.”
Također nemojte mi one izreke
“Budimo bolji na terenu, dajmo 5 komada i pobjedit ćemo, lako za sudce.”
Istina, ako uvališ toliko komada ni sudci ne mogu tu ništa, ali nitko ne može svaku utakmicu utrpati 5 komada tako ni Dinamo.
Primjer utakmica s Varaždinom, ovdje se radi o izgubljena 2 boda radi sudaca, a sjetite se prošle sezone koliko bi ta 2 boda dobro došla..
Također ono jezivo je udaranje Dinamovih igraca, grubi faulovi, i nikakva zaštita od sudaca.
Dijelite videozapis slobodno dalje i dalje, vrijeme je za zaštitu igrača prije nego netko zaradi ozljedu do kraja karijere, a s ovim startom na njih, lako jemoguće.