Naslovnica Zanimljivosti Palio smeće po Mostaru pa završio iza rešetaka

Palio smeće po Mostaru pa završio iza rešetaka

Muškarac je na nekoliko lokacija, prvo u Zagrebačkoj ulici, a kasnije i u Ulici kralja Zvonimira, zapalio smeće u kontejnerima i pokraj njih.

 

Jedna muška osoba uhićena je zbog paljenja smeća širom Mostara u nedjelju u poslijepodnevnim satima, javlja reporter Bljeska.

Muškarac je na nekoliko lokacija, prvo u Zagrebačkoj ulici, a kasnije i u Ulici kralja Zvonimira, zapalio smeće u kontejnerima i pokraj njih.

”Svoj pohod nastavio je potom i susjednim naseljima i ulicama, gdje je palio smeće na koje je naišao”, potvđeno je za Bljesak.info iz PVP Mostar. Ova postrojba intervenirala je na nekoliko lokacija kako bi ugasila zapaljeno smeće.