U Mostaru su osvanuli novi putokazi na kružnom toku, točnije na križanju Ulice kralja Tvrtka i Ulice kralja Zvonimira.
Tko je autor interesantnih putokaza nije poznato, a postavljena su tri znaka ”gore-dole”, ”vamo-tamo” i”uzbrdo-nizbrdo”.
Kako saznaje Hercegovački portal putokazi su dugo vremena bili postavljeni u mjestu Gornji Gradac odakle su nestali i nakon nekog vremena su osvanuli u Mostaru.



Hercegovački portal











