Formirajmo mi hrvatsku izbornu jedinicu i hrvatsku teritorijalnu jedinicu koju nazovimo Hrvatska Republika ili ako baš hoćemo Hrvatska Republika Herceg-Bosna te ju učinimo i boljom i hrvatskijom od Hrvatske.
Ta naša nanovo utemeljena Hrvatska Republika ili Hrvatska Republika Herceg-Bosna je najbolje sredstvo obrane od svih zlonamjernosti te zaštite dostojanstva svih čestitih Hrvatica i Hrvata a poglavito Hercegbosanki i Hercegbosanaca.
S našom Hrvatskom Republikom odn. Hrvatskom Republikom Herceg-Bosnom lakše ćemo i Hrvatsku i hrvatsku braću osvješćivati da ponovno krenu na pravi put, put Hrvatskoga Zajedništva i Jedinstva tj. Homogenosti jednako tako i naših Republike Hrvatske i Hrvatske Republike tj. Hrvatske Republike Herceg-Bosne!

Piše: Josip Zgela / Hercegovački portal
HERCEGOVAČKI PORTAL











